► ► tinyurl.com ► ► tinyurl.com ► ► tinyurl.com Utrata wagi Szybko się w kształt naprawdę szybkie utraty wagi Szybko się w kształt naprawdę szybkie Odchudzanie Szybko się w kształt naprawdę szybkie utraty wagi Szybko się w kształt Really Szybkie ręce i zmienionych loss schudnąć calculato posiłek lipolizy …

Na własne, ten film jest stałe 8, przez hollywoodzkich standardów kasowych. Jednakże, ponieważ jest celowo zaprojektowany do współpracy z trylogii Władca Pierścieni, nie można mieć rozmowę o filmie Hobbit bez porównywania go do jednego z największych osiągnięć kiedykolwiek uchwycone na filmie (LOTR) . Hobbit Unexpected Journey daleki od tego baru znaczny margines. To nie jest zły film w jakikolwiek sposób jest. Go zobaczyć, jeśli nie mają! Ale to jest rozczarowujące. Aby użyć żargon naszych czasów, here’sa wygrana / fail operandi:
Wygrane:
1. Golluma CAVE-Stunning.
2. Walki między Thorin-BIAŁE ORC-rywalizacja jest jednowymiarowy, ale bardzo intensywne. Katowice Katowice 3. Gandalfa EAGLES-pozostawi twoja szczęka otwarta.
3. RIVENDALE-Rich z dialogu (choć większość z nich nie było konieczne, ponieważ zapowiadał, co już wiemy nastąpi w LOTR), faktury i Gandalf podtekstów. Incredible aktorstwo i scenografia … i Christopher Lee cameo najbardziej mile widziane.
4. Martin Freeman-Całkowicie przybity go. Skromne, materia-of-fact podoba. On był Bilbo.
Fail:

1. Radagast-Naprawdę? Mikołaj sanie holowany przez króliki? Kompresowanie iz powrotem po wzgórzach, dzięki czemu psy WARG gonić go? To po prostu wyglądało śmiesznie. Radagast otrzymał około 30 minut czasu ekranowego sytuacyjnego. On był z najwyższej półki, jak i animowanych Disney znaków będzie zezowaty podczas palenia marihuany od Gandalfa zrobiło chichot pipe-na pewno, ale to jest kiepskie i nie jest zgodna z tonu LOTR Trilogy . Mogli zrobić ten charakter znacznie lepiej.
2. The Rock FIGHT sekwencji dwóch gór zamieniają się w postaci ludzkich rockowych i Duke go na dobrą chwilę długo. Czułem się jak w filmie Transformers. Po prostu zbyt wiele inscenizacji działań.
3. MUSIC-75% z nich została ponownie mieszać z soundtracku LOTR. To było także bardzo pompus i przesadnie niekiedy wykorzystujących nieoryginalnych hity szablony orkiestrę. Ogromnie rozczarowujące dla Howard Shore. Oryginalny soundtrack LOTR tak przełomowe. To było największe rozczarowanie.
4. A co jest DWARF – Oni nie rosną na you-jasne i proste. Oni nie działają lub zachowują się jak wielcy wojownicy, jak JRD przedstawiana w Gimli. Ale raczej był to wizerunek Hallmark of Dwarvdom. Nie było Gimli tutaj. Nawet nie blisko. Thorin był tylko badass, i wyglądał i zachowywał się nic jak karzeł.
5. TROLLS-Bardzo Pixar / Disney podoba. Nie jest zgodne z wyglądu lub postawa wielkiego Troll Cave w Drużynie Pierścienia. I znowu rzecz slapstick zaraził zdolność Petera Jacksona opowiedzenia epickiej historii w filmie. Pracował dla „Poznaj Feebles” lub „Dead Alive”, ale raz zrobił LOTR, ruszył nowy standard. Teraz jesteśmy oglądania Overstay legenda jego powitanie.
6. MOUNTAIN ORC LEADER-Way zbyt ożywiony. To był Jar-Jar Binks chwila. Był jak Java Hut mieszać z mniej inteligentnych Davy Jones z Piratów z Karaibów. To było podejrzane.
7. 48 klatek na sekundę-To zepsuło cały film trwający doświadczenie. Zajęło cię z historii i to cały wygląd niczym produkcji BBC wyjątkowy. I nie … nie mamy do „przyzwyczaić się do niego.” Jestem tak zmęczony, że usprawiedliwienie wykonawczej. To nie działa, okres. To szokujące, że Peter Jackson & studio tworzył tę dziwaczną decyzję. 24 klatek na sekundę jest to jedyny sposób, aby obejrzeć ten film, ani żadnego filmu. Nie kupuj w hype. Express Gate to drogę do studia, aby dodatkowe 500 mln euro, bo ludzie chcą zobaczyć to w obie strony. To obrzydliwe. 48 klatki na sekundę to za sport i dokumentalnych. Jest to technologia jest nadużywana podobnie jak auto-tune. Nawet jeśli lubisz efekt Auto-Tune w jakiejś muzyki, nie chcesz usłyszeć Pink Floyd auto tuned, prawda?
Hobbit ma kilka dobrych scen, pół tuzina strasznych scen i kilka scen Wielkiego (Cave Golluma jest ręce w dół największe osiągnięcia kiedykolwiek w motion capture aktorskiej. występ Andy Serkis „w ten film naprawdę powinny skłonić Academy, aby otworzyć nową kategorię). Ale wydaje się, Peter Jackson nie jest tak głodny, tym razem. Zbyt dużo współpracy ze Stevenem Spielbergiem wyraźnie kojarzącego jego osąd w ciągu ostatnich 15 lat.

Komentarze

Komentowanie wyłączone.